Priklausomai nuo pastato konstrukcijos sienas galima apšiltinti iš išorės ir iš vidaus. Visų pirma reikia įvertinti, ar sienos turi tuščią oro tarpą, nes šiltinti namo sieną, neapšiltinus oro tarpo – neefektyvu. Namo sienos šiltinimas iš išorės atliekamas šlapiuoju arba sausuoju būdu. Reikia sukalti reikiamo storio karkasą, tada Ekovata specialiu įrenginiu užpučiama ant sienos, užpildant visus nelygumus ir mažiausius plyšius sunkiai prieinamose pastato konstrukcijų vietose. Ekovata gerai sukimba su dengiamu paviršiu. Specialiu volu suformuojamas lygus, sandarus ir besiūlis termoizoliacinis sluoksnis. Išdžiuvus Ekovatai, dedamos apdailos medžiagos. Šiltinant namo sieną iš vidaus, šiltinimas atliekamas už apdailinių plokščių ar plėvelių, priklausomai nuo jau atliktų statybos darbų.

Privalumas: šiltinant sienas ekovata karkaso nereikia taikyti prie šiltinimo medžiagos. Šiltinimo sluoksnio storį galima reguliuoti storinant ar ploninant patį karkasą.

Rekomenduojame: sienas iš išorės šiltinti ne mažesniu kaip 10 cm Ekovatos sluoksnio storiu, kad būtų pasiektas maksimalus efektyvumas.